Honor Roll

Continued from page 7

Jacob T. Swartwood, Matthew

J. Taleroski, Taylor A. Tomalinas, Nicholas M. Toronzi, Ethan L. Van Gorden, Nicholas Vital, Eric D. Witner, Megan R. Wood, Colin E. Wrobleski, Michael J. Wyda, Yasin Yapis, Matthew R. Zwiebel

High Honor Roll (3.700 –3.999 GPA)-Christopher J. Argenziano, Javain M. Baker, Austin J. Banks, Patricia A. Beers, Alyssa M. Bennett, Brianna E. Booths, Robert W. Briggs, Jennifer I. Brown, Brandon M. Brozena, Samantha E. Brumagin, Cassidy Bryk, Nicole Buchman, Brett

E. Caladie, Devon W. Carpenter, Patrick J. Colo, Kimberly M. Conrad, Cassandra R. Cooper, Grant R. Cormier, Ryan K. Deem, Julia C. Fey, Von A. Gushka, Hannah M. Hilpp, Amber L. Hughes, Andrew

R. Januszko, Reed Karaska, Kathryn Karpinski, Kyleigh J. Kline, Anthony

J. Kovalchik, Kaitlyn M. Lassiter, Molly Maley, Liam M. Martinchek, Elizabeth A. Martz, Alexis D. McLean, Audralaine N. Mentrikoski, Timothy P. Mikolaichik, Brianna M. Mills, Edward J. Morrison JR, Sean

M. Phelan, Gabriella M. Ramirez, Elizabeth Scanlan, Alyson J. Sedon, Cassandra Shuleski, Kevin W. Smith, Matthew N. Tirpak, Brandon A. Whitman, Jesse J. Williams, David J. Wint, Abigail M. Zaleppa, Nikolas E. Zasada

Honor Roll (3.250 –3.699 GPA)-Brandon O. Andras, Vanessa E. Atie, Abigail N. Bielecki, Hanna M. Birk, Lyndsey E. Blackwell, Kaitlyn M. Bobeck, Robert L. Bonar, Gianna

L. Brogna, Matthew J. Brunetti, Nicholas S. Brunetti, Robert W. Bueg, Corey J. Chalk, Amanda C. Craine, Elizabeth A. Cussatt, Justin

T. Darden, Andrew R. Dean, Kyle M. Dotzel, Haley Dow, Julia N. Dreyfus, Nicole Y. Farah, Julia Filchak, Gustin G. Gariano, Natasha M. Geisler, Dylan T. Gesford, Justin R. Glowacki, Michael J. Golden, Ronald C. Grevera, Elizabeth C. Harding, Dana E. Harris, Michelle A. Heller, Spencer J. Hockman, Matthew F. Jasnoski, David Johnson, Connor

R. Kaminski, Matthew Kelly, Evan

T. Krapf, Kayla A. Kulp, Chloe R. Lacoste, Matthew J. Lunney, Jacob

S. Maher, Wesley I. Mahler, Julia

J. Makowski, Juliauna A. Mason, Jared J. McCune, Joseph S. Menn, Kyle W. Metzger-Pahler, Laura E. Miller, Arden R. Morgans, Morghan

C. Murphy, John L. O’Boyle, Prit N. Patel, David J. Perrins, Michael J. Picataggio, Lauren N. Piercy, Abigail

M. Post, Mackenzie W. Puterbaugh, Jordan N. Rinehimer, Mark A. Rojas, Robert R. Ruda, Anthony M. Ruggeri, Brian R. Saake, Jeffrey E. Schmude, Brittany L. Schwartz, Shandi L. Singer, Victoria R. Smolenak, Wyatt

J. Steltz, Rachel L. Swanson, Skylar Tombasco, Kayla E. Van Kirk, Brett

R. Vital, Jacob Weisgable, Michael J. Williams, Justin C. Yackiel, Michael

A. Yedloski, Aidan J. Zabiegalski, Braden T. Zlockie